Podłogi

Podkategorie

 • Mycie

  Skuteczne płyny do mycia podłóg

  Jak pozbyć się uporczywych plam, zalegającego brudu, zarazków, aby podłoga wyglądała świeżo i estetycznie? Zanim zaczniesz myć podłogę sprawdź z jakiego rodzaju materiału została wykonana i wybierz najlepsze dostępne środki. W ofercie naszego sklepu dostępna jest szeroka gama preparatów do mycia i konserwacji podłóg. Począwszy od środków do bardzo zabrudzonych podłóg i twardej powierzchni przeznaczonych do mycia podłóg w zakładach przemysłowych po wysokowydajny i uniwersalny płyn do mycia podłóg polecany do mycia podłóg z laminatu, lastryko, powierzchni malowanych oraz ceramicznych. Na długo pozostawiają przyjemny zapach. Można je stosować do gruntownego czyszczenia lub do codziennej pielęgnacji. Dostępne środki można wykorzystywać do mycia ręcznego lub mycia automatami szorująco-zbierającymi. Wyróżniają się one wysoką wydajnością w użyciu i nie pozostawiają smug. Płyny do mycia podłóg doskonale usuwają zanieczyszczenia i zapobiegają przed ponownym zabrudzeniem. Czyszczą i konserwują. Sprawdź naszą ofertę!

 • Usuwanie warstw...

  Usuwanie warstw polimerowych

 • Warstwy polimerowe

  Polimeryzacja podłogi

  Polimeryzacja podłogi to proces nakładania twardych powłok w celu zabezpieczenia powierzchni. W naszej ofercie dostępne są wydajne i trwałe środki przeznaczone do polimeryzacji różnych typów podłóg. Począwszy od porowatych podłóg drewnianych po powierzchnie betonowe. Już pierwsza warstwa polimeryzacji daje wyśmienity efekt. Proces polimeryzacji podłogi ma wiele zalet min.: daje efekt antypoślizgowy, przedłuża żywotność podłóg i zabezpiecza je przed wnikaniem kurzu. Warto pamiętać, że podłogę należy odpowiednio pielęgnować. W naszym sklepie mamy dość duży wybór produktów do odświeżania i konserwacji także podłóg olejowanych. Konserwacja podłóg tego typu zapewnia im długą żywotność i nieskazitelny wygląd. Stosuje się do niej specjalistyczne środki o charakterze zabezpieczającym. W przypadku takim jak podłogi olejowane konserwacja ma decydujące znaczenie dla jej trwałości i estetyki. Profesjonalna konserwacja podłogi olejowanej może odbywać się co około 6 miesięcy lub częściej w zależności od intensywności użytkowanej powierzchni. Dostępne w naszym sklepie środki posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty.

 • Konserwacja

  Konserwacja podłogi i innych powierzchni

  Jak pielęgnować podłogi z płytek ceramicznych? Konserwacja podłogi z płytek ceramicznych szkliwionych nie jest trudna pod warunkiem, że dobierzemy właściwe środki czyszczące i konserwujące. Rodzaj środków zależy od rodzaju podłogi i stopnia zabrudzenia. W naszej ofercie dostępne są środki do pielęgnacji podłogi z płytek ceramicznych, ale też innych rodzajów podług. Skutecznie usuwają one trudne do zlikwidowania plamy i uporczywe zabrudzenia. Co więcej, działają bakteriobójczo. Wyróżniają się wysoką efektywnością czyszczenia. Można je używać do ręcznego mycia. Dostępne są również środki do konserwacji powierzchni pokrytych polimerowymi warstwami, które nie tylko czyszczą, ale też nabłyszczają pielęgnowaną powierzchnię oraz działają antypoślizgowo. Konserwacja tego typu podłogi wpływa pozytywnie na jej żywotność i zabezpiecza ją przed wnikaniem brudu. Proponowane przez nas środki są uniwersalne i wydajne doskonale sprawdzą się do bieżącej pielęgnacji. Dzięki nowoczesnej formule radzą sobie też z wyjątkowo trudnymi plamami i nie pozostawią smug. Wszystkie dostarczane przez nas środki posiadają wymagane atesty i certyfikaty.

 • Wykładziny i dywany

  Wykładziny i dywany

  Czy wiesz, że w dywanie żyją setki drobnoustrojów zagrażających zdrowiu? Bakterie, alergeny, pleśnie to tylko najczęściej występujące zagrożenia czyhające w dywanach i wykładzinach. Jak skutecznie się ich pozbyć? Jak utrzymać dywany i wykładziny w czystości? Usuwanie plam nie jest proste i bardzo często wymaga profesjonalnych środków. Który środek do czyszczenia dywanów wybrać? Przygotowaliśmy ofertę specjalistycznych produktów, które skutecznie pomogą rozwiązać problem z trudnymi zabrudzeniami i drobnoustrojami. Profesjonalne środki piorące do dywanów usuwają uporczywe zabrudzenia i eliminują nieprzyjemne zapachy. W ofercie posiadamy uniwersalne środki do prania dywanów dostosowane do wszelkich rodzajów włókna i typów zabrudzenia. Oferowana przez nas chemia do prania dywanów i wykładziny oparta jest na najnowszej technologii, która umożliwia usuwanie trudnych plam oraz zanieczyszczeń. Doskonale sprawdza się także w codziennej pielęgnacji dywanów, skutecznie likwiduje plamy i przywraca świeżość kolorom. Wszystkie dostarczane przez nas środki do czyszczenia wykładzin dywanowych posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Jednak zawsze należy pamiętać o zaleceniach producentów i zachowaniu ostrożności. Sprawdź co przygotowaliśmy dla naszych klientów.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów