PADY

 • Szybki kontakt

  Jeśli masz wątpliwości lub szukasz fachowej porady skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

  Napisz do nas:
  biuro@e-opti.net
  Zadzwoń do nas:
  501 042 153

Pady czyszczące z melaminy

W zależności od modelu doskonale sprawdzą się do maszynowego lub ręcznego czyszczenia podłóg. Pady z melaminy można wykorzystać do usuwania zabrudzeń z posadzek, które są gładkie i twarde, jak na przykład beton, linoleum czy gres.

Jego zastosowanie jest także ekonomiczne, ponieważ zużywa niewiele środków chemicznych, a czas pacy urządzenia jest krótszy jeśli zastosujemy pady czyszczące z melaminy.

Oferujemy jeszcze inne modele tego typu produktów. Czerwony służy do usuwania zabrudzeń zarówno z podłóg zabezpieczonych, jak i niezabezpieczonych, ponieważ myje on powierzchnię w sposób delikatny.

Natomiast model w czarnym kolorze przystosowany jest do podłóg twardych i wytrzymałych. Wykorzystuje się go do usuwania wosków i innych warstw zanieczyszczeń.

Modele zielone podobnie, jak czarne wykorzystywane są do usuwana zabrudzeń z twardych powierzchni. Jednak zielony może być stosowany także do usuwania powłok w celu renowacji podłogi. Ostatni z modeli ma biały kolor i jest przeznaczony do usuwania zabrudzeń na gładkich powierzchniach.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów