Producenci

Promocje

 • Erasit 750ml
  Erasit 750ml

  Erasit to środek do usuwania graffiti.

  85,13 zł -10% 94,59 zł

Ostatnio przeglądane

 • Szybki kontakt

  Jeśli masz wątpliwości lub szukasz fachowej porady skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

  Napisz do nas:
  biuro@e-opti.net
  Zadzwoń do nas:
  501 042 153
Strike 5l Zobacz większe

Strike 5l

06110

Nowy produkt

Strike to silny, nie wymagający płukanianie wymagający płukania, wydajny, bezpieczny striper do usuwania warstw polimerowych .

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

107,87 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Pojemność: 5 l.
Kwasowość pH: zasadowy

Więcej informacji

Strike to silny, nie wymagający płukanianie wymagający płukania, wydajny, bezpieczny striper do usuwania warstw polimerowych . Przeznaczony jest do usuwania warstw Premiere Products: M.E.7, Platinum 25, Uno i Platinum Satin. W rzeczywistości jest równie efektywny do zdejmowania wszelkich polimerów i warstw wrażliwych na środki alkaliczne. Jest to także odpowiedni produkt do usuwania przyjaznej dla środowiska i bez składników metalowych warstwy Reflection. Zalecany do stosowania na uszczelnionych podłogach porowatych takich jak drewno, korek, asfalt, powierzchnie magnezytowe i betonowe ale także winylowe, gumowe i termoplastyczne.
Strike, bazując na technologii Force, usuwa warstwy polimerowe z powszechnie stosowanych podłóg bez angażowania wysoko kaustycznych składników i niebezpiecznych rozpuszczalników. Technologia Force polega na namaczaniu warstwy przeznaczonej do usunięcia i szybkiej infuzji aminów i bezpiecznych rozpuszczalników w jej głąb, które niszcząc wiązania polimerów umożliwiają w ten sposób jej zdjęcie.
W przeciwieństwie do innych nie wymagających płukania striperów, Strike nie zawiera amoniaku, sody kaustycznej i potencjalnie niebezpiecznych glikoli. To minimalizuje pozostawianie alkalicznych pozostałości zwłaszcza, że wskaźnik pH maleje wraz z rozcieńczaniem. Strike posiada kategorię ryzyka - drażniący drażniący , która jest najniższą wśród innych striperów nie wymagających płukania sklasyfikowanych jako żrące. Dodatkowo zawiera barwnik identyfikujący stopień rozcieńczenia.

Przy typowych analizach pH koncentratu wynosi 12,0.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Strike 5l

Strike 5l

Strike to silny, nie wymagający płukanianie wymagający płukania, wydajny, bezpieczny striper do usuwania warstw polimerowych .

Produkty powiązane

Pobierz

Strike

Karta Charakterystyki

Pobierz (0)