Kategorie

Producenci

 • Szybki kontakt

  Jeśli masz wątpliwości lub szukasz fachowej porady skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

  Napisz do nas:
  biuro@e-opti.net
  Zadzwoń do nas:
  501 042 153

W trakcie organizowania różnych wydarzeń, szczególnie takich, w których bierze udział duża liczba osób, trudno się ustrzec przed zanieczyszczeniami, a także gromadzeniem się śmieci. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nasza firma, która w ramach świadczonej obsługi imprez kompleksowo dba o czystość i porządek w trakcie wydarzeń okolicznościowych czy masowych, zarówno odbywających się w przestrzeni zamkniętej, jak i podczas plenerowych spotkań.

Wykonywane działania w ramach obsługi imprez

Służymy naszym wykwalifikowanym personelem zarówno przed rozpoczęciem wydarzenia, w trakcie jego trwania, ale także po zakończeniu. Dzięki temu przez cały ten czas nie musicie się Państwo martwić o czystość, o którą zadbamy na najwyższym poziomie.

Wykonywana przez naszą firmę obsługa imprez przełoży się na estetykę całego terenu, który wpłynie nie tylko na prestiż organizatora, ale także przełoży się na komfort osób biorących w niej udział. W ramach wykonywanych działań dostarczamy chociażby niezbędną liczbę koszy oraz pojemników na śmieci, ale również na bieżące będziemy wykonywać mycie oraz działania zmierzające do utrzymania porządku.