Kategorie

Producenci

 • Szybki kontakt

  Jeśli masz wątpliwości lub szukasz fachowej porady skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

  Napisz do nas:
  biuro@e-opti.net
  Zadzwoń do nas:
  501 042 153

e-opti.netjest częścią grupy Optinet Grupa, w ramach której zajmuje się dystrybucją środków chemicznych Premiere Products i sprzętu do ręcznego sprzątania. Sklep e-czysto.pl jest własnościa firmy e-opti.net. W tej chwili w sklepie znajdują się tylko środki chemiczne firmy:

logo Premiere

Premiere Products to producent środków chemicznych od 1924 roku. Pełna gama obejmuje ok. 130 produktów z czego w Polsce można nabyć ich ok. sześćdziesiąt. To wysokiej jakości grupa produktów do wszystkich zadań sprzątających.

Podstawową zasadą Premiere Products jest wyeliminowanie tradycyjnego postrzegania konfliktu między środkami chemicznymi a środowiskiem. Dlatego poczynając od wyboru surowców, poprzez cały proces produkcji, opakowania a na badaniach kończąc PP czyni starania aby produkty były biodegradowalne i bezpieczne dla naszego otoczenia. Najnowszym projektem zwanym „Natura” jest grupa produktów pod nazwą . Utworzone w 1992 roku wspólnotowe oznakowanie ekologiczne Eco-label z logiem w postaci kwiatka jest jedynym systemem certyfikacji pozwalającym rozpoznać bardziej ekologiczne i przyjazne dla środowiska wyroby i usługi. Są one sprawdzane przez niezależne jednostki w zakresie spełnienia rygorystycznych kryteriów ekologicznych i użytkowych. Więcej informacji znajduje sie na stronie www.ecolabel.eu. Od stycznia 2010 Stokrotka znajduje się na etykietach produktów Ecoforce.

Jako importer chemii PP od 1992 roku możemy z pełną odpowiedzialnością zapewnić:

 • dobór produktów spełniających najwyższe oczekiwania Klienta;
 • pomoc we wdrożeniu procedur mycia i dezynfekcji zgodnych z wymogami HACCP;
 • dostarczenie opisów preparatów chemicznych (TIS) i kart charakterystyki (MSDS);
 • monitoring zużycia produktów;
 • szkolenie personelu w zakresie zastosowania i używania produktów;