Mycie

Producenci

Ostatnio przeglądane

 • Szybki kontakt

  Jeśli masz wątpliwości lub szukasz fachowej porady skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

  Napisz do nas:
  biuro@e-opti.net
  Zadzwoń do nas:
  501 042 153
MP 9 5l Zobacz większe

MP 9 5l

06052

Nowy produkt

MP 9 - wielozadaniowy, skoncentrowany, alkaliczny płyn do mycia elewacji. Czyszczący, usuwający wszelkiego rodzaju tłuszcze i smary.

Więcej szczegółów

Dostępny

81,92 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Pojemność: 5 l.
Kwasowość pH: zasadowy

Więcej informacji

Płyn do mycia elewacji

MP 9 - wielozadaniowy, skoncentrowany, alkaliczny płyn do mycia elewacji. Czyszczący zawierający substancje powierzchniowo czynne oraz silne rozpuszczalniki organiczne usuwające wszelkiego rodzaju tłuszcze i smary. Preparat przeznaczony jest do czyszczenia i konserwacji powierzchni z winylu, tworzyw termoplastycznych, winylu azbestowego, gumy, linoleum, płytek ceramicznych i asfaltu, a także uszczelnianych podłóg z drewna, korka i betonu.

M P 9 jest także zalecany do czyszczenia powierzchni z plastiku, emalii, laminatu, szkła, stali nierdzewnej oraz powierzchni malowanych i ceramicznych. M.P.9 może być stosowany do konserwacji emulsji nabłyszczających, a także ich okresowego odświeżania lub usuwania, zwłaszcza w pomieszczeniach małych lub słabo przewiewnych.

M.P.9 nie powinien być stosowany do konserwacji powierzchni z lastryko (w rozcieńczeniu mocniejszm niż 1 : 100) i aluminium oraz powierzchni galwanizowanych.

Przy typowych analizach pH koncentratu wynosi 12,0.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

MP 9 5l

MP 9 5l

MP 9 - wielozadaniowy, skoncentrowany, alkaliczny płyn do mycia elewacji. Czyszczący, usuwający wszelkiego rodzaju tłuszcze i smary.

Produkty powiązane

Pobierz

MP9

Karta Charakterystyki

Pobierz (0)