Dezynfekcja

Producenci

Ostatnio przeglądane

 • Szybki kontakt

  Jeśli masz wątpliwości lub szukasz fachowej porady skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

  Napisz do nas:
  biuro@e-opti.net
  Zadzwoń do nas:
  501 042 153
Screen 5l Zobacz większe

Screen 5l

06068

Nowy produkt

Screen jest uniwersalnym środkiem o właściwościach myjących, odtłuszczających, deodorujących i szerokim spektrum antywirusowym, antybakteryjnym, antygrzybowym.

Więcej szczegółów

154,49 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Pojemność: 5 l.
Kwasowość pH: zasadowy

Więcej informacji

Screen - środek silnie biodegradowalny będący mieszaniną czwartorzędowych związków amoniowych, niejonowych składników powierzchniowo czynnych, sekwestrantów, środków zasadowych oraz dodatkowo składników zapachowych. Składniki te nie zawierają APEO, fosforanów i innych surowców, które mogłyby potencjalnie zagrażać środowisku. Jest przeźroczysty o świeżym grapefruitowym zapachu.
Screen jest uniwersalnym środkiem o właściwościach myjących, odtłuszczających, deodorujących i szerokim spektrum antywirusowym, antybakteryjnym, antygrzybowym antywirusowym, antybakteryjnym, antygrzybowym. Stosowany wg zaleceń, skutecznie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia mogące być siedliskiem zarazków będących potencjalnym zagrożeniem dla zdrowia.
Screen jest specjalnie zalecany do mycia i dezynfekcji toalet, łazienek, pryszniców, przebieralni, basenów i wszędzie tam gdzie wymagany jest najwyższy standard higieniczny. Środki z grupy dezynfekcyjnej nie powinny byćnie powinny być stosowane w obszarach kateringowych, związanych z przygotowaniem żywności.
Wydajność Screen została potwierdzona niezależnymi testami w różnych miejscach na różnych powierzchniach. Rezultaty testów potwierdzają niezbicie efektywność środka w walce z wirusami włączając HIV i Hepatitis B, grzybami włączając Athlete’s Foot oraz z wieloma bakteriami.

Przy typowych analizach pH koncentratu wynosi 8,0.

DANE BAKTERIOBÓJCZE
wg B.S. EN1276:1997 w rozcieńczeniu 1 : 5 przez 10 minut:
TEST ANTYWIRUSOWY:
1.HIV - Screen użyty wg opisu dezaktywował wirus HIV w rozcieńczeniu 1 : 10 po 10 minutach;
2. HEPATITIS B (HBV) Antywirusowe działanie Screen przeciwko HBV zawartych w serum krwi, metodą zniszczenia HBSAg osiągane jest w rozcieńczeniu 1 : 10 po 10 minutach;
TEST ANTYBAKTERYJNY:
M.R.S.A. (Methicillin Resistant Staphylococcus Aureus) - Screen zabija zarazki poniższe odmiany MRSA w rozcieńczeniu 1 : 100 przez okres 1 minuty:
MRSA NCTC 10442
MRSA NCTC 11939
MRSA NCTC 11940
MRSA NCTC 12232
MRSA NCTC 12493
TEST ANTYGRZYBOWY:
Screen przeszedł test grzybowy A.O.A.C. 1980 przeciwko Athlete Foot w rozcieńczeniu 1 : 100 po 10 minutach.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Screen 5l

Screen 5l

Screen jest uniwersalnym środkiem o właściwościach myjących, odtłuszczających, deodorujących i szerokim spektrum antywirusowym, antybakteryjnym, antygrzybowym.

Produkty powiązane

Pobierz

Screen

Karta Charakterystyki

Pobierz (0)